برتری خاک بر اتش!

قران کریم از شیطان به عنوان یک موجود نابغه اما ضعیف یاد میکند!!

هم چنین علی (ع) میفرمایند: شیطان هزار سال خدا را عبادت کرد..... شیطان چون دچار تکبر،حسادت و هوای نفس شد از مقام خود رانده شد.

شیطان در آن زمان تنها به ظاهر انسان نگاه کرد و گفت:انسان از خاک است و من از اتش!

شیطان ظاهر بین بوده و شیطان پرستان هم موجوداتی ظاهر بین و حس گرا هستند نه حقیقت بین!

اصل و اساس این فرقه،برتری دادن شیطان نسبت به انسان است.

عده ای از اینها اعتقاد دارند که خدا از شیطان شکست خورده و برخی هم میگن خدا هست ولی فعلا گوی و میدان به دست شیطان است و خدا فعلا کنار کشیده!!!!!

شیطان پرستان انجیل شیطانی دارند و هم چنین دارای کلیسا(این سایت نیاز به فیلتر شکن داره! و فکر کنم کمی با احتیاط عمل کنید بهتر باشه! اخه سایت اصلی شیطان پرستانه!شیطان) هم هستند.(میخواستم بخش هایی از کتابشون و عکس کلیسا هم بذارم اما به نتیجه ای نرسیدم شاید بعدها!)

شیطان پرستی دو جریان اصلی دارد:

١.سیتینیسم(جریان کلیسای شیطان):

                                 

در سال ١٩۶۶ م توسط انتوان لاوی تاسیس شد.لاوی معتقد بود که شیطان حقیقی وجود ندارد همانطور که خدای حقیقی وجود ندارد و در حقیقت او شیطان و خدا را دو نماد بد و خوب می داند که برای پیش بردن اهداف کلیسا به میدان اورده شده اند. در اصل شیطان نیروی مثبت است.

                                        

پیروان لاوی ائین خود را به دیگران حتی خانواده خود معرفی نمیکنند! (کسی میتونه بگه چرا؟؟؟ اخه معمولا تبلیغ و دفاع از ائین توی همه فرقه ها هست که!!)

انتوان لاوی در جایی میگه : جهنمی که در ان گناهکاران کباب !! میشوند وجود ندارد. خدای با عظمت و با شکوهی وجود ندارد،حالا و اینجا روز خوشی ماست!!

٢.سیتانیسم(جریان معبد شیطان):

                                 

بنیان گذار ان مایکل اکینو است. که به شیطان حقیقی اعتقاد دارد. او معتقد است شیطان در اینده می اید و پادشاهی عالم را بدست میگیرد. به دلیل اختلاف هایی که با لاوی داشت، معبد ست رو تاسیس کرد!

نمادهای شیطان پرستی:

صلیب وارونه،صلیب شکسته،ستاره 5و6 پر، استخوان و جمجمه،هرم،چشم جهان بین،کلمه 666)که اشاره به یک مکاشفه یوحنا دارد یا اینکه معتقدند در روز 666 از خلقت ادم بود که شیطان بر انسان پیروز شد.یا به عبارت دیگه ،شماره تلفن شیطان هست که توسط گروه های هوی متال وارد ایران شده اما در حقیقت علامت انسان و نشانه جانور در میان شیطان پرستانتلقی میشود). گربه نزد انها نزدیک ترین حیوان به شیطان است و به ذبح و قربانی کردن گربه خیلی خیلی اهمیت میدن(احتمالا بعضیتون مثل من اینو حتی با چشم خودتون دیدین)

و اما...

شیطان پرستی جدید:

به خدا اعتقاد ندارند و شیطان را تنها نوعی نماد میدانند.و انسان را تنها در برابر خود مسئول میدانندو اعتقاد دارد که انسان به تنهایی میتواند راه درست و غلط را تشخیص دهد.

برای دیدن نمادها به اینجا و اینجا مراجعه کنید!

                           *******************************

خوب!!! حالا نظرات شما درباره این دو عکس!

من از همـــــــــــــــه بهتـــــــــرم:4)مرگ بینوایان....5)علامت شیطان پرستان

سیـــــــــــــــــزده: 4.)اسرافیل و نفخ صور.....5) 3 تا 6 داره و ...

نویـــــــــــــــــــد:4)به دلیل داشتن صداقت بیش از اندازه نمیدونییییییم اما انگار یه نی سازه که دست 1خانمی هستش که حجابشو کامل رعایت کرده (مثل بعضی ازین خانمای توی خیابون که میترسن اسلام سرما بخوره)

5). اینو دیگه خداییش نمیدونم فقط یا 3تا 6هستن یا  666

زندگــــــــــــــــی جاریســـــــــــــت:4) فرقه انحرافی حلقه....5)شماره تلفن شیطان که توسط گروه های هوی متال وارد ایران شده!

یاســـــــــــین:4)دمیدن صور و روز محشر 5)۶۶۶ سه تا 6 داره...

یک دانشجـــــــــــوی اقتصــــــــــــــادی:4)نمیدونم....5)عدد شیطان پرستی

راهنــــــــــــــــــــما:4و5) نماد شیطان پرستی

مانـــــــــــــــــدان:4)مرگ ..... 5)نماد شناسی،عدد انسان،نماد شیطان پرستان

امیــــــــــــــــــــــن: 4)جادو..... 5)شماره نحس و شیطانی

محـــــــــــــــــــــــمد:4)داره فلوت میزنه....یا اخرالزمان... موقعی که نفخ صور اول و دوم اتفاق میافته......5)شیطان پرستی

سمـــــــــــــــیـــــــــــــــرا:4)صور اسرافیل و قیامت و اغاز مجازات ما.....5)گروه شیطان پرستی

ایــــــــــــــــــلیـــــا:4)بازی مومیایی و سایلنت هیل.....5)رضا شفیعی جم و شیطان پرستان

اکبــــــــــــــــــر:4)ادمو یاد شیطان و روح و جن میندازه!.....5)شماره تلفن شیطانه...مال گروه های هوی متال هست!...نشانه ادم و حیوان در این گروه ها....

مهـــــــــــــــر:4)عزرائیل...5)سه 6 تا 18 تا....

خوب این بار کی درست گفته؟؟؟؟متفکر

 

/ 30 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک دانشجوی اقتصادی

[نیشخند]

Mohammad

اوکی.ولی یادم نمیاد خب..حالا راجبه پستت نشتم خوندم چی بگم... میگن شیطارن اصلا یه فرشته نبوده..یه جن بوده که عبد هزاران سال عبادتو.. به مقامی میرسه که فرشته ها نشست و برخواست میکرده...جمله امام علی هم بیانگر همینه[نیشخند] و دیگه اینکه..خب متاسفانه دچار شیطان پرستی شدیم..ولی خودمون هم متوجه نیستیم[نگران]...همون شیطان پرستی خفی و دیگه ..هیچی دیگه...

Mohammad

عبد نه..بعد[نیشخند] چقد غلط املایی دارم...

persiansky

من اسپانسررررررم!! بگو چقدر بیام بالا؟؟!!!

زندگی جاریست...

سلااااااااااااااااااااااااااام بهار جون خلاصه کنین لطفا.اعلام برنده و اینا!!!![نیشخند]

ایلیا

سلام چطوری؟ کجا بودی[ابرو] نمیگی بچه(خودم) اینو میخونه شب خوابش نمیبره[نگران] اینا یه مشت مریض و روانی ان که چون تو نکبت به دنیا اومدن تو نکبت هم بزرگ شدن قشنگیهای دنیا(منظورم ویلای کنار دریا و ماشین اخرین مدل و ...نیست) رو نمیبینن واسه همین هم نمیتونن خدای مهربون و درک کنن حس کنن دوس داشته باشن[قلب]اونوقت میان یه چارتا الاغ مث خودشونو جمع میکنن میگن بیا یه اعتقادی بسازیم خلاف اعتقادات بقیه و بعد برجسته بشیم و...تا برسند به اهداف شومی که در سر پروراندند[عینک]با اون قیافه هاشون[سبز]

ایلیا

مهد کودک یه سری کلاس فوق برنامه گذاشته دیگه...[نیشخند]الانم باید برم[ناراحت] جدی قشنگ بود خودم گفتم آخه بشر اینا چیه نوشتی آدم که نباید هر چی به ذهنش رسید بگه[نیشخند]

ایلیا

راستی این جمله آخری رو به کامنت اولی خودم گفتم نه نوشته تو گفتم دچار سو برداشت نشی [نیشخند]

راحله

هنوز برنده معلوم نیس خو معلومه منم دیگه [پلک] همیشه بهاری باشی[گل]