استهلال...

سلاممممممممممممممممممممممم

١. امروز به یکی از فواید ایرانسل پی بردم و اون اینکه جایی که همراه اول انتن نداد ایرانسل انتن داد.... بدین وسیله از کلیه حرف هایی که پشت سر این اپراتور محترم زدیم بسیار شرمگینیم.

٢.این روزا خیلی نت خلوته.... شاید دیگه با این بازی هایی که دارن در میارن اصلا کسی حوصله نوشتن رو نداره..... شاید فیس بوک و توییتر جای خودشون رو دارن توی ایران باز میکنن....شاید فیلتر بی دلیل  شاید نموندن ذوق خواندن برای خواننده........ همه عاملی هستن واسه کنار کشیدن وبلاگ نویسا.

٣.ماه رمضون هم داره میاد ، دعا بازم مثل همیشه یادتون نره(میدونین که دعا در حق دیگران زودتر میگیره پس خسیس بازی در نیارین و اسمی از ما هم ببرید).

۴.توی ماه رمضون هم به دلیل اینکه باید زود بیدارشیم واسه سحر هم اینکه توی گرما و روزه داری واقعا سخته هم اینکه سوژه واسه نوشتن لا موجود....اگر کمتر دوروبر نت پیدام شد بدونید زنده ام(ایکون اعتماد به نفس در حد جورج بوش).کلا سوژه های شما را خریداریمنیشخند

۵.جبران خلیل جبران:

دوست پاسخ نیاز ادمی است.وکشتزاری است که با عشق بارورش کنید و با سپاس خوشه هایش برگیرید.

هم سفره باشد هم اتشگاه،

که گرسنگی روح بر او ارید و ارام جان در او جویید.

همه بدی هام رو ببخشیدگریه

دوستون دارم....


 

 

/ 34 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Mohammad

[نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند]

ارمیا تابش

. . . گاهی هم می شود سگ ِ کودکی شاید قرمز یکی از اطرافیان ِ غیرِ نزدیک ما! . . .

راهنما

دلتنگى باز هم حضور سنگینش را تحمیلم میکند. چه بنویسم از این همه روزها و لحظه هایى که به قول آینه در خود میشکنم اما غرور بغض نشکسته ام را به آهى سرد فرو مینشاند... خسته میشوم از این همه غبار ... دست تو ، دست مهربان و پاک و معصومت... اما کجاست؟؟؟ میترسم از من متنفر باشى...ببخش که اینقدر بى پروا سخن میگویم... نتوانستم دوست بدارم ... اما تو را دوست میدارم ... تو را که هرگز از دست نخواهم داد... و تو مهربانى را یادم دادى... روحم شکسته و خستست...درست مثل جملاتم... مثل کلماتى که در میان هق هق گریه بریده بریده میگویم... بگذار سبک شوم... ساعتها میگذرد ... به خود که مى آیم چشم هایم خیس خیس است... مدتها گریه نکرده بودم...[گریه]

غزل

سلام.. بعضی جاها که واقعا ایرانسل بهتره[چشمک] آپم.. همیشه سبز باشی[گل]

یک دانشجوی اقتصادی

[خنثی][متفکر]

Mohammad

بهار نییییییییسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتی......[نگران][نگران][نگران]

آمیز میتی

ما رو از دعای خیر محروم نکن ...... و در سحر های ماه رمضان به این جا سری بزن ..... [لبخند]

آمیز میتی

ما رو از دعای خیر محروم نکن ...... و در سحر های ماه رمضان به این جا سری بزن ..... [لبخند]

نوید

[گل] کی میگه نت خلوت شده؟ ها ها ها ؟[نیشخند]