سیم پیچ!

سلاممممممممممم

یه استاده داریم از ۵٠٠ مایلی ادمو میبینه زیر چشمی نگات میکنه و به قول بچه ها راهنما میزنه که یعنی اوهوی دانشجو،من تو رو دیدم....همینطور که نزدیکتر میشید به هم با حیا تر میشه زیر چشمیهاش اما بازم هست....تا بالاخره برسید به هم و تو مجبورشی سلامش کنی و بعد با روی باز تحویلت بگیره و سلام کنه!!!!

یه استاده داریم از ۵٠٠ مایلی که ادمو رویت میکنه زل زل نگاه میکنه و بررسی میکنه و تجزیه تحلیل میکنه ایا تو دانشجوش هستی یا نه؟؟مطمئن که شد اره هستی خودشو میزنه به اون راه و تو اگه بهش سلام هم بکنی انگار به قصابی سرکوچه سلام کردی....!!!

یه استاده داریم از ۵٠٠ مایلی که رویتت میکنه از همونجا دستشو میبره بالا و با سر بهت سلام میکنه و تو با اشتیاق فراوان این ۵٠٠ مایلو میدوی که برسی و سلام و احوال پرسی و گپ بزنی....!!!

پ.ن:تفاوت را احساس کنید....!!نیشخند

 

/ 21 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Broken Angel

نمیدونم شاید همه بهارا اینجوری باشن [نیشخند] بهار جونی لینکت کنم ؟[ماچ]

یک دانشجوی اقتصادی

سلام.... خوبین؟ 500 مایل حدود 800 کیلومتر میشه... با این حال گروه سوم با حاله.. که چطوری از اونجا بهت سلام میکنه... ونکته جالب اینکه شما 800 کیلومتر می دوین تا بهش سلام بدین....

یک دانشجوی اقتصادی

[نیشخند]

یک دانشجوی اقتصادی

در کل از نظر اقتصادی گروه دوم بهتره چرا که مصرف سوختی نداره ...[نیشخند]

هدی

سلام خانومی چقدر شلطونی تو به من هم سر بزن . آپ هستم بوس بوس

راحله

سلامممم بهار جون خوبی؟ این نمونه آخری خیلی دوست داشتنیه ما هم داریم از این استادا ... ما رو نمی بینی خوشحالی [نیشخند] دلم برات تنگ شده بود همیشه بهاری باشی[گل]

رهگذر

سلام.......................... نیستید................

persiansky

من بی گناهم![نگران] چند وقت پیش اومدم این پستت رو خوندم اما نمیتونستم نظر بدم!![ناراحت] سخت امتحانات مارو خونه گیر کرده!!

امیر

سلام بهار جان . [گل] خوبی دوست گلم . من هم خوبم ولی مشغله کاریم واقعا زیاد شده و نمیتونم ماهی یکی دو ساعت بیشتر بیام تو سایت .