مهدویت1

سلاممممممممممم!

محمد صادق مدتی پیش بهم پیشنهاد کرد که پست هایی رو هم به حضرت قائم(عج)اختصاص بدم. منم هرچند فرصت مطالعاتیم این روزا خیلی کم بود اما به دلیل شوقی که داشتم رفتم دنبالش. اما خوب وقتی که من برای این کار گذاشتم خیلی کم بود. فعلا در حد اطلاعات اولیه ای میخوام اینجا بذارم و مابقیش هم بعد از کنتور !!! البته از الان میگم ببخشید یه ذره سر و ته نداره! اخه هرچی برای خودم جالب بوده رو فقط میذارم!

دجال:

از علی (ع) پرسیدند دجال کیست؟ فرمود:.... در بلده ای که اصفهان نام دارد و از دهی که معروف به یهودیه است خروج میکند، چشم راستش از اصل خلقت ندارد، بطوری که گودی حدقه اش نیست و دیگری که در پیشانیش است مانند ستاره صبح میدرخشد........ در میان دو چشمش لفظ کافر نوشته است به طوری که همه کس ان را میخواند ...... اگاه باشید که بسیاری از تابعان او در ان روز اولاد زنا و صاحبان طیلسان سبز میباشند و خداوند او را در شهر شام در بالای تلی که به تل افیق معروف است ، سه ساعت از روز جمعه گذشته به دست کسی که مسیح بن مریم پشت سرش نماز میگزارد به قتل میرسد.

سایر علائم در روایات:

امام صادق(ع):کوفه و نجف از مومنین خالی میشود و علم از ان خارج میگردد چنانچه مار از لانه خود خارج میشود! سپس در شهری به نام قم جای میگیرد . انجا معدن علم و فضل میشود. به واسطه قم کسی از دین بی اطلاع نمیماند و این نزدیک ظهور قیام کننده ما هست و خدا قم و اهل ان را جانشین قرار داده است.

امام صادق(ع)به شاگردش مفضل: ای مفضل، ایا میدانی زوراء کجا واقع شده؟ ای مفضل، در حوالی شهر ری کوه سیاه رنگی است که در کنار ان شهری به نام طهران بنا میشود  و ان خانه زوراء(انحراف) است که قصرهای ان مانند قصرهای بهشت و زنانش چون حورالعین به لباس اهل کفر ملبس و همانند جباران زندگی میکنند. و در ملاعام با وضع ولباس زننده سوار مرکب ها میشوند و از شوهرانشان اطاعت نمیکنند و اگر خواهان حفظ دینت هستی در این شهر سکونت نکن!( توی بعضی کتابها زوراء رو بغداد نوشته بود حالا این که کدوما درسته من نمیدونم)

مدعیان دروغین:

1.ریشه مدعیان دروغین مهدویت به کیسانیه بر میگرده. کیسانیه، نخستین گروهی که در قرن اول هجری!!!! پس از شهادت امام حسین(ع) به محمد حنفیه یکی از پسران حضرت علی(ع) گرویدند و او را مهدی موعود خواندند!!!(چقدر دستشون جلو بوده اینا!!)

2. علیرضا پیغان که ادعای امامت و امام زمان کرده بود مدتیه در زندان لنگرود اعدام شده. وی مدعی بود امام زمان از اول غیبت کبری از دنیا رفته! در سال 77 ایشون دستگیر شده و ازش تعهد گرفتن ولی باز در سال 79 دوباره دستگیرش کردن!!!!

3.مستر همفر که محمد عبدالوهاب رو تحریک به راه اندازی فرقه ای نوپا میکرد در خاطراتش میگه: یک بار به دروغ خوابی را که گفتم دیده بودم برایش(محمد) تعریف کردم" شبی در خواب دیدم که پیامبر(ص) با همان هیئتی که خطیبان بر منبر، او را توصیف میکنند بر کرسی نشسته بود، و گرداگردش را عالمان و بزرگانی که من هیچ یک را نمیشناختم گرفته بودند. ناگهان تو وارد مجلس شدی. و تو محمد عبدالوهاب از چهره ات نوری میدرخشید. وقتی به پیامبر رسیدی، او به احترام تو از جایگاه خود برخاست و پیشانیت را بوسید!!! و به تو گفت: ای هم نام من! تو وارث علم و جانشین من در اداره شئون دین و دنیای مسلمینی! تو گفتی: یا رسول ا... ، میترسم علم خود!!! را بر مردمان اشکار کنم! پیغمبر فرمود: بیم به دل راه مده که تو برتر از انی که خود میپنداری!!"

وقتی محمد عبدالوهاب افسانه خواب دروغینم را شنید نزدیک بود از خوشحالی به پرواز دراید و احساس کردم از همان لحظه تصمیم جدی به اظهار دعوت خود و اعلام مذهب تازه اش اتخاذ کرده است!!!

امام زمان در ادیان:

تورات:

و در ایام اخر واقع خواهد شد... داوری میان امت ها به سوی ان روان خواهند شد. او امت ها را داوری خواهد کرد و قوم های بسیاری را تنبیه خواهد نمود. امتی بر امتی شمشیر نخواهد کشید و بار دیگر جنگ را نخواهد اموخت.( کتاب اشیعاء نبی باب دوم)

انجیل:

پس شما نیز مستعد باشید زیرا در ساعتی که گمان نمیبرید پسر انسان می اید.(انجیل لوقا باب 12)

کتاب باسک هندوها:

دور دنیا تمام میشود به پادشاه عادلی در اخر الزمان که پیشوای ملائکه و پریان و ادمیان باشد و حق و راستی با او باشد و انچه در دریا و زمین و کوه ها پنهان باشد بدست اورد و از اسمان و زمین انچه باشد خبر دهد و از او بزرگتر کسی به دنیا نباشد.

اسامی امام زمان(ع) در کتب مذهبی:

زبور داوود: قائم            انجیل: مهمید اخر                     تورات توکوم:قیدمو               

تورات عبری: ماشع              زمزم زرتشت: سروش ایزد                      هزارنامه هندیان:لندیطارا                      انجیل یوحنا: روح راستی                       انجیل متی و لوقا و مرقس: پسر انسان                 کتاب دانیال: قائم                               اوستا: سوشیانس                       پاتیکل هندوها: راهنما                  

پ.ن: بازم محمد صادق عزیز به خاطر این پیشنهادت ممنون . نه صرف نوشتنش بلکه برای خودم مفید بود.

پ.ن2: الان که دارم میخونم حس میکنم باید مطالب اخر رو میاوردم اول  نه؟؟؟!!!نیشخند

پ.ن3: انرژی هسته ای حق مسلم ماست!یول

 

/ 19 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
راهنما

بعضی وقتا که نه ولی هر وقت مطالبی مثل مطلب تورو میبینم به خودم میگم آیا واقعا من نوعی آقامونو درک کردیم یا نه فقط لقلقه ی زبونه [ناراحت] من خودم بشخصه مانع ظهور آقام خدا کنه یا آدم شم یا هر چه زودتر رفع مانع[گریه] اینا همه رو می دونیم و بازم سازه مخالف می زنیم چرا چون ایمانمون ضعیفه به خودم میگما وگرنه شما که . . .

یک بیکار کارمند

سلام اولا که ای ناقلا بالاخره قالب عوض کردی مطلبت خیلی خوب بود دستت درد نکنه [گل]

محمد صادق

سلام این جمله ات خیلی به دلم نشست : ای اصل اصل جان...! هیچ بدل کاری نمیتواند تو را تقلید کند و آنکه به دنبال توست به دعوت مستقیم از طرف تو، به این راه خوانده شده است. در مورد دجال : در روایات اسلامی، احادیث فراوانی در مورد دجال و خر دجال گفته شده است و معصومین (ع)، فتنه ای که توسط دجال برپا می شود را سخت ترین فتنه ی تاریخ دانسته اند. معصومین (ع) همواره درباره ی دجال به مسلمانان هشدار داده اند و مسلمین را از فریب خوردن توسط دجال برحذر داشته اند. در روایات ذکر شده است که دجالان زیادی در طول تاریخ خواهند آمد، اما دجال آخرالزمان از همه خطرناک تر خواهد بود. توصیفاتی که در روایات پیرامون دجال و خر دجال آمده اند، مربوط به همین دجال آخرالزمان می باشد. با این اوصاف، لزوم شناخت دقیق این موجود خبیث بر هیچ کس پوشیده نیست، زیرا که در صورت عدم شناخت دجال، انسان ها ممکن است فریب خورده و دجال را یاری کنند و بدین ترتیب شقاوت ابدی را برای خود بخرند.

محمد صادق

در بین علما نظرات متفاوتی در مورد محتوای روایات دجال وجود دارد. برای مثال عده ای از علما معتقدند که دجال و خر او شخصیت هایی حقیقی هستند و در واقع دجال یک انسان، و خر او واقعاً یک خر می باشد. اما عده ای دیگر از علما که تعدادشان نیز بسیار زیاد است، معتقدند که دجال و خر دجال توصیفاتی نمادین از جریان های فکری، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی خاصی هستند که مسلمانان و دیگر انسان ها را فریب داده و خطرناکترین فتنه ی تاریخ را رقم می زنند. در نظر این خادم حقیر آقا امام زمان (عج)، به احتمال بسیار زیاد، سخن گروه دوم از علما (که قایل به نمادین بودن توصیفات روایات در مورد دجال و خر دجال هستند)، صحیح تر به نظر می رسد؛ زیرا سخن گروه اول علما بنا به دلایلی کمتر قابل پذیرفتن است.برای مثال اگر بپذیریم که واقعاً دجال انسانی یک چشم و دارای ویژگی های بسیار عجیب است و خرش نیز خری استثنایی است و از هر مویش نغمه ای بلند می شود، چگونه می توان پذیرفت که عده ی زیادی به دورش جمع می شوند و از وی حمایت می کنند؟ زیرا اگر انسانی با این ویژگی های عجیب و غریب همراه با خری عجیب تر از خودش! ظاهر

محمد صادق

ظاهر شود، انسان ها نسبت به او مشکوک شده و او را به راحتی می شناسند. در این حالت، با توجه به عجیب و غریب بودن این انسان (دجال)، مردم به راحتی وی را شناخته و دیگر از وی فریب نمی خورند. زیرا انسانی که یک چشم بوده و چشمش در وسط پیشانی او است، به راحتی قابل شناسایی است. بنابراین دجال نمی تواند واقعاً یک انسان باشد، بلکه احتمالاً نماد یک تفکر، گروه و یا جریان خاصی در آخرالزمان است که خیلی فریبنده و بدون اینکه دیگران متوجه شوند، اعمال شیطانی خود را انجام می دهد.از توصیفاتی که در احادیث و روایات در باب دجال وارد شده است، می توان نتیجه گرفت که دجال یک شخص واحد نیست، بلکه یک جریان و یک تفکر است. بیشتر توصیف ها در مورد دجال به صورت نمادین است و ویژگی هایی که برای دجال گفته شده است، عموماً مربوط به انسان نمی شود. این در حالی است که در مورد سفیانی ( یکی دیگر از دشمنان امام زمان(عج) )، کاملاً ویژگیهای یک انسان بیان شده است. به همین دلیل اکثر علما در مورد سفیانی اتفاق نظر دارند که سفیانی احتمالاً یک انسان است.

محمد صادق

به نظر بنده ی حقیر، تشکیلات جهانی فراماسونری، دجال آخرالزمان است. زیرا شباهت های بسیاری با توصیفات نمادینی که از دجال در روایات آمده است، دارد. همچنین فتنه ای که این تشکیلات جهانی به راه انداخته است، به حق بزرگترین فتنه ی تاریخ است؛ تا آن جا که بزرگترین فتنه گران تاریخ از جمله اسراییل، آمریکا، یهود، بهاییت و... همگی جزیی از این تشکیلات شیطانی هستند . در هر صورت انسان جایزالخطا است و خطا کردن جزیی از ذات انسان می باشد؛ بنابراین ما نیز از این قانون مستثنی نیستیم. در مورد تطبیق دجال با فراماسونری نیز باید ذکر کنیم که ما این مسأله را به صورت احتمال قوی ذکر می کنیم، اما ادعا نمی کنیم که این مطلب صد در صد قطعی است. اگر این تطبیق صحیح نباشد نیز قصور از جانب ما بوده است و اشکالی بر روایات مترتب نیست. ------------------------------------------- نوشته های فوق قطعه کوچکی از مقاله بسیار وزین استاد خادم الامام (عجل الله) محقق برجسته مهدویت در سایت وعده صادق است که به کوشش بسیار این عزیز منتشر شده . عزیزانی که اشتیاق به خواندن این مقاله دارند میتوانند از آدرس زیر استفاده کنند: http:/

یک دانشجوی اقتصادی

سلام رنگ قابلبت اصلا خوانا نیست... بی خیال بزار بیاد بخونه...مگه چی میشه؟

فرزاد

سلام چطوری؟ کی مزاحمت شده بگو تا حالشو بگیریم [نیشخند] خوبی چه خبرا؟ من آپ کردم وبلاگم رو تونستی بهم سر بزن قربانت [گل] بای بای[گل]

یک بیکار کارمند

ببینم آیا کسی باعث ناراحتی تو شده که اون پست با نظرات غیرفعال را نگاشتی؟؟؟ اگر کسی حالت را گرفت عکسش رو بده جنازه اش را تحویل بگیر... [عصبانی]