تو را افریدم برای خودم...!

هر چقدر هم از شب قدر برام بگن....هرچی که از فضائلش بدونم بازهم همیشه یه جای کار میلنگه!!

درک من...!

قرار نیست ازم توقع داشته باشن که بفهمم؟؟؟ اره؟ خوب وقتی درک نمیکنم اینکه چه جوری قران اول کامل به پیامبر نازل شده و بعدش طی 23 سال تدریجی نازل شده، یا اینکه چه جوری هرچی توی این یکسال قراره برام اتفاق بیافته خدا توی همین شبا مهر تایید بهش میزنه؟؟

الان اینجوری اختیاری که ما انسانها بهش می بالیم چی میشه؟ کجا میره؟

اینا رو میگم نیای بگین بهار کافر شدی و چرت میگی! واقعا هیچ وقت نفهمیدم اینا رو! اگر شما ادعات میشه اینا رو میدونی، باشه من کافر اما خواهشا بیا برام توضیح بده!

از اینا که بگذریم میرسیم به جوشن کبیر! وای من یه عشقی با این دعا میکنم که نگو! اصلا وقتی اینهمه خدا رو قسم میدیم یه جور اطمینان دارم که خدا صدام رو میشنوه!

این چند روز نمیدونم چرا قلبم درد گرفته! این شبا همه اش به خدا میگفتم: بابا خدا! بیخیال! وقتی هنوز دنبالت دارم میگردم،تو به این زودی منو میخوای ببری پیش خودت که چی؟؟ میخوای فیس تو فیس جواب سوالام رو بدی؟؟(تعجب نکنید،این مدل حرف زدن من و خدای خودم میباشد)بعد خدا میگه:بهار! تو که دور جنبیدی! چند سال رو از دست دادی! دیگه بسه بیا! من:نمیام! خودت گفتی توی مزرعه بکارید و بعدا بیایین درو کنین! حالا من تازه دارم زمین بکر پیدا میکنم... هنوز تا به ثمر برسه یک عمره!

 

                                                

decide=تصمیم بگیرید.

تصمیم بگیرید در زندگی موفق باشید. در آن صورت شادی راهش را به ظرف شما پیدا میکند و اتفاقات خوشایند و دلپذیری برای شما رخ خواهد داد.


/ 19 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
13

سلام بهار بانو... با اینکه من نیز شبهای قدر را در بیت خودمان مثه شبهای دیگر با گفتگو با خدای خودمان سر میکنیم اما بطور کلی مردم مشرق زمین همیشه سمبل گرا بوده اند شب قدر هم سمبل خصوصی سازی خداست برای خودمان...همین راستی بهار جان کجا می خواهی یروی ما شفاعت شما را نزد خدا فرمودیم فضای علمی دانشگاهها به شما نخبگان محتاج است[نیشخند]

EL.ES

این دوست عزیزمون محمد صادق جواباش خیلی سنگین بود:) ولی من فکر می کنم در شب قدر ملائکه به زمین میان تا به امور انسان ها رسیدگی کنند! اینو تو سریال ملکوت هم گفت[چشمک]

ماندان

سلام بر این شب تا آنگاه كه چشمه خورشید ناگهان می‌شكافد

ماندان

سلام بهار جان راستش من تعبیر دکتر شریعتی از شب قدر خیلی دوس دارم بد نیست اگه بخونی توی گوگلم سرچ کنی متنشو برات میاره من یه تیکه از اونو برات میذارم سلام بر این شب، شب قدر شبی كه از هزار ماه، از هزار سال و هزار قرن برتر است، سلام، سلام،سلام،... تا آن لحظه كه خورشید قلب این سنگستان را بناگاه بشكافد، گل سرخ فلق برلب‌های فسرده این افق بشكفد و نهر آفتاب بر زمین تیره ما ... و بر ضمیر تباه ما نیز جاری گردد. امشب التماس دعا داریم [بغل] یا حق

راهنما

تشنه ام این رمضان تشنه تر از هر رمضانی شب قدر آمده تا قدر دل خویش بدانی لیله القدر عزیزی است بیا دل بتکانیم سهم ما چیست از این روز همین خانه تکانی[گریه].

شــــــهریار

سلام دوست گلم :[گل] شــــــروو با ( تصاویر گویا..... ) اپ شد./[لبخند] لحظات خوشی داشته باشید[زبان]

زندگی جاریست...

سلام بهار خانوم خب آقای اقتصادی میپرسن بهتون خبر میدن.بنابراین مشکلتون حل شد دیگه. التماس دعا دارم خانومی[ماچ]

EL.ES

من از یه بنده خدایی پرسیدم میگفت شنیده که قران دوبار نازل شده!یک بارطی همون 23 سال و یکبار هم شب قدر! خلاصه اینکه نظریات متفاوته[نیشخند] بین علما اختلاف نظره[زبان]

فرزاد

سلام دوست عزیزم وبلاگم با موضوع خداحافظی آپلود شد . خوشحال میشم برای خداحافظی پیشم بیای . دوستدار شما فرزاد[گل][گل][گل]

رها

مردی از یکی از دره های پیرنه در فرانسه می گذشت ، که به چوپان پیری برخورد. غذایش را با او تقسیم کرد و مدت درازی درباره ی زندگی صحبت کردند . بعد صحبت به وجود خدا رسید . مرد گفت : اگر به خدا اعتقاد داشته باشم باید قبول کنم که آزاد نیستم و مسئول هیچ کدام از اعمالم نیستم . زیرا مردم میگویند که او قادر مطلق است و اکنون و گذشته و آینده را می شناسد… چوپان ناگهان و بی مقدمه زیر آواز زد و پژواک آوازش دره را آکند ! بعد ناگهان آوازش را قطع کرد و شروع کرد به ناسزا گفتن به همه چیز و همه کسی !!! صدای فریادهای چوپان نیز در کوهها پیچید و به سوی آن دو بازگشت . سپس چوپان گفت : زندگی همین دره است ، آن کوهها ، آگاهی پروردگارند ؛ و آوای انسان ، سرنوشت او آزادیم آواز بخوانیم یا ناسزا بگوئیم، اما هر کاری که می کنیم، به درگاه او می رسد و به همان شکل به سوی ما باز می گردد خداوند پژواک کردار ماست … آدمی ساخته ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشیده است. (مترلینگ)