ققنوس ترین پرنده پرشینی میشود!

دلم به یاد بسپار ! تو از قبیله خاکی! گرچه چون باد میتازی!


سلاممممممممممممم

چندتا خبر خوندم شما هم بخونید کمی حال کنید....

توضیح اینکه: اول خود خبر رو اوردم و قرمز ها تذکر نوشت های خودمه، گفتم که بعدا جهت درج اراجیف نیان ببندن....

١.در پی افزایش استقبال شهروندان اردنی از سایت اینترنتی "فیس‌بوک "، مفتی سابق این کشور استفاده از این سایت را در امور فساد، غیر اخلاقی و غیر شرعی حرام اعلام کرد.

یاد این مهرهای حلال روی محصولات غذایی افتادم.من عمرا بفهمم هدف از حک این مهر روی خیارشور چیه؟؟؟

٢.گروهی از کارشناسان ادعا می‌کنند که می‌توان از صفحه‌کلیدها نیز انرژی مورد نیاز برای دستگاه‌های الکترونیکی را تامین کرد.
 محققان موسسه فناوری جورجیا در آمریکا موفق به ساخت سیستم جدیدی شده‌اند که می‌تواند انرژی تولید شده از تایپ کلمات به وسیله صفحه‌کلید را به انرژی الکتریکی تبدیل کند.

"ژانگ لین وانگ " یکی از دانشمندان موسسه فناوری جورجیا در این باره اعلام کرده است این که فناوری برای نخستین بار در جهان تولید شده و بر اساس میزان تایپ در کامپیوتر، انرژی الکتریکی تولید می‌کند.

جهت رعایت حقوق شهروندی علاوه بر صرفه جویی دست به صفحه کلید شوید...

حالا اگر فردا این شعار دولت نشد هرچی خواستی بیا بگو...شایدم سال ٩٠ با این شعار نامگذاری شد....

٣.گزارش داده‌اند که گوگل با سرمایه‌گذاری 100 میلیون دلاری در شرکت Zynga قصد دارد پلتفورم واحدی را در زمینه بازی‌های رایانه‌ای برای خود تولید کند.
 شرکت گوگل بر اساس این طرح در نظر دارد حداقل 100 میلیون دلار و حداکثر 200 میلیون دلار در شرکت Zynga تولیدکننده پلتفورم FarmVille سرمایه‌گذاری کند. این سرمایه‌گذاری از ماه ژوئن آغاز شده است و به موجب آن سرویس جدیدی در سایت اینترنتی گوگل با نام Google Game و به عنوان مرکزی برای ارایه انواع بازی‌های رایانه‌ای راه‌اندازی می‌شود تا بر اساس آن کاربران بتوانند در یک شبکه‌ بزرگ به وسعت اینترنت بازی‌های مورد علاقه خود را با کاربران دیگر انجام دهند.

این اقدام از نظر مالی و استراتژیک اهمیت فراوانی برای شرکت گوگل دارد. شرکت Zynga پیش‌بینی کرده است که در سال 2011 میلادی درآمدی بالغ بر یک میلیارد دلار را به دست خواهد آورد که بخش اعظم این درآمد به دنبال همکاری با گوگل حاصل می‌شود.شرکت Zunga در جریان همکاری‌های خود با گوگل قصد دارد لیست عادات آنلاین مشتریان خود را نیز در اختیار این جست‌وجوگر آنلاین بگذارد و بازار مشترکی را با سرویس‌های اینترنتی PayPal و Google Checkout پیش‌روی مشتریان خود قرار دهد.

در راستای جاسوس بازی های گوگل که قبلا نمونه هاییش رو براتون گفتم، میریم که موج جدیدی در راستای این جاسوسی داشته باشیم....
راستی گفتم جاسوس یاد برنامه بابیلون افتادم... اونایی این برنامه ترجمه رو دارن میدونن که برنامه تقریبا خوب و جامعه ایه اما باید خدمتتون عرض کنم این برنامه هم تقریبا چند وقتی هست نقش جاسوسیش مشخص شده پس برنامه امنیتی تون رو از این برنامه جدا کنید...

خسته شدم دیگه.... یه دستی بودن هم شده مکافات شب اول قبر... توقع بیش از این نداشته باشید....ستاد تربیت انسان های قانعنیشخند

پ.ن:امروز بالاخره موفق شدم فیلم ٢٠٠٩ رو که مدتها ارشیو کرده بودم رو ببینم.... کلی حال کردم هرچند خیلی جذاب نبود اما صحنه هایی که کار کرده بودن بی نظیر بود البته از لحاظ هزینه..!!!

تشکر نوشت: بابت نظراتتون درباره پست قبل ممنون و لطفا این قدر گلایه از تاییدی بودنش نکنید... شرمنده هستم خودم بی اینا..... اما نزد خودم محفوظ بمونن بهتره... 

یکشنبه ٢٧ تیر ۱۳۸٩ | ۱:٠٥ ‎ق.ظ | بهار | نظرات () |
Design By : mihantheme.com