ققنوس ترین پرنده پرشینی میشود!

دلم به یاد بسپار ! تو از قبیله خاکی! گرچه چون باد میتازی!


سلاممممممممممم!

محمد صادق مدتی پیش بهم پیشنهاد کرد که پست هایی رو هم به حضرت قائم(عج)اختصاص بدم. منم هرچند فرصت مطالعاتیم این روزا خیلی کم بود اما به دلیل شوقی که داشتم رفتم دنبالش. اما خوب وقتی که من برای این کار گذاشتم خیلی کم بود. فعلا در حد اطلاعات اولیه ای میخوام اینجا بذارم و مابقیش هم بعد از کنتور !!! البته از الان میگم ببخشید یه ذره سر و ته نداره! اخه هرچی برای خودم جالب بوده رو فقط میذارم!

دجال:

از علی (ع) پرسیدند دجال کیست؟ فرمود:.... در بلده ای که اصفهان نام دارد و از دهی که معروف به یهودیه است خروج میکند، چشم راستش از اصل خلقت ندارد، بطوری که گودی حدقه اش نیست و دیگری که در پیشانیش است مانند ستاره صبح میدرخشد........ در میان دو چشمش لفظ کافر نوشته است به طوری که همه کس ان را میخواند ...... اگاه باشید که بسیاری از تابعان او در ان روز اولاد زنا و صاحبان طیلسان سبز میباشند و خداوند او را در شهر شام در بالای تلی که به تل افیق معروف است ، سه ساعت از روز جمعه گذشته به دست کسی که مسیح بن مریم پشت سرش نماز میگزارد به قتل میرسد.

سایر علائم در روایات:

امام صادق(ع):کوفه و نجف از مومنین خالی میشود و علم از ان خارج میگردد چنانچه مار از لانه خود خارج میشود! سپس در شهری به نام قم جای میگیرد . انجا معدن علم و فضل میشود. به واسطه قم کسی از دین بی اطلاع نمیماند و این نزدیک ظهور قیام کننده ما هست و خدا قم و اهل ان را جانشین قرار داده است.

امام صادق(ع)به شاگردش مفضل: ای مفضل، ایا میدانی زوراء کجا واقع شده؟ ای مفضل، در حوالی شهر ری کوه سیاه رنگی است که در کنار ان شهری به نام طهران بنا میشود  و ان خانه زوراء(انحراف) است که قصرهای ان مانند قصرهای بهشت و زنانش چون حورالعین به لباس اهل کفر ملبس و همانند جباران زندگی میکنند. و در ملاعام با وضع ولباس زننده سوار مرکب ها میشوند و از شوهرانشان اطاعت نمیکنند و اگر خواهان حفظ دینت هستی در این شهر سکونت نکن!( توی بعضی کتابها زوراء رو بغداد نوشته بود حالا این که کدوما درسته من نمیدونم)

مدعیان دروغین:

1.ریشه مدعیان دروغین مهدویت به کیسانیه بر میگرده. کیسانیه، نخستین گروهی که در قرن اول هجری!!!! پس از شهادت امام حسین(ع) به محمد حنفیه یکی از پسران حضرت علی(ع) گرویدند و او را مهدی موعود خواندند!!!(چقدر دستشون جلو بوده اینا!!)

2. علیرضا پیغان که ادعای امامت و امام زمان کرده بود مدتیه در زندان لنگرود اعدام شده. وی مدعی بود امام زمان از اول غیبت کبری از دنیا رفته! در سال 77 ایشون دستگیر شده و ازش تعهد گرفتن ولی باز در سال 79 دوباره دستگیرش کردن!!!!

3.مستر همفر که محمد عبدالوهاب رو تحریک به راه اندازی فرقه ای نوپا میکرد در خاطراتش میگه: یک بار به دروغ خوابی را که گفتم دیده بودم برایش(محمد) تعریف کردم" شبی در خواب دیدم که پیامبر(ص) با همان هیئتی که خطیبان بر منبر، او را توصیف میکنند بر کرسی نشسته بود، و گرداگردش را عالمان و بزرگانی که من هیچ یک را نمیشناختم گرفته بودند. ناگهان تو وارد مجلس شدی. و تو محمد عبدالوهاب از چهره ات نوری میدرخشید. وقتی به پیامبر رسیدی، او به احترام تو از جایگاه خود برخاست و پیشانیت را بوسید!!! و به تو گفت: ای هم نام من! تو وارث علم و جانشین من در اداره شئون دین و دنیای مسلمینی! تو گفتی: یا رسول ا... ، میترسم علم خود!!! را بر مردمان اشکار کنم! پیغمبر فرمود: بیم به دل راه مده که تو برتر از انی که خود میپنداری!!"

وقتی محمد عبدالوهاب افسانه خواب دروغینم را شنید نزدیک بود از خوشحالی به پرواز دراید و احساس کردم از همان لحظه تصمیم جدی به اظهار دعوت خود و اعلام مذهب تازه اش اتخاذ کرده است!!!

امام زمان در ادیان:

تورات:

و در ایام اخر واقع خواهد شد... داوری میان امت ها به سوی ان روان خواهند شد. او امت ها را داوری خواهد کرد و قوم های بسیاری را تنبیه خواهد نمود. امتی بر امتی شمشیر نخواهد کشید و بار دیگر جنگ را نخواهد اموخت.( کتاب اشیعاء نبی باب دوم)

انجیل:

پس شما نیز مستعد باشید زیرا در ساعتی که گمان نمیبرید پسر انسان می اید.(انجیل لوقا باب 12)

کتاب باسک هندوها:

دور دنیا تمام میشود به پادشاه عادلی در اخر الزمان که پیشوای ملائکه و پریان و ادمیان باشد و حق و راستی با او باشد و انچه در دریا و زمین و کوه ها پنهان باشد بدست اورد و از اسمان و زمین انچه باشد خبر دهد و از او بزرگتر کسی به دنیا نباشد.

اسامی امام زمان(ع) در کتب مذهبی:

زبور داوود: قائم            انجیل: مهمید اخر                     تورات توکوم:قیدمو               

تورات عبری: ماشع              زمزم زرتشت: سروش ایزد                      هزارنامه هندیان:لندیطارا                      انجیل یوحنا: روح راستی                       انجیل متی و لوقا و مرقس: پسر انسان                 کتاب دانیال: قائم                               اوستا: سوشیانس                       پاتیکل هندوها: راهنما                  

پ.ن: بازم محمد صادق عزیز به خاطر این پیشنهادت ممنون . نه صرف نوشتنش بلکه برای خودم مفید بود.

پ.ن2: الان که دارم میخونم حس میکنم باید مطالب اخر رو میاوردم اول  نه؟؟؟!!!نیشخند

پ.ن3: انرژی هسته ای حق مسلم ماست!یول

 

دوشنبه ۱٧ خرداد ۱۳۸٩ | ۱:٢٤ ‎ق.ظ | بهار | نظرات () |
Design By : mihantheme.com