ققنوس ترین پرنده پرشینی میشود!

دلم به یاد بسپار ! تو از قبیله خاکی! گرچه چون باد میتازی!


سلام بر جمیع معرفت بازان سرای ققنوس

ما هم برگشتیم و اینا البته فعل برگردوندنمون درست تره !! بعله اقا علنا توی روز روشن مامان و اینا توطئه کردن و این شد که مثل لشکر شکست خورده الان در خدمتیم واینا...

میدونید همیشه اصل و پایه نظام هستی بر اینه که باید توی تفکرات و ایده های من ناخونک زده بشه ، اصلا شبشون روز نمیشه بدون این کار !

بعله چهارشنبه سوری هم تموم شد و نظر من اینه که قضیه زیادی لوس شده...

قرار بود توی یک بازی وبلاگی شرکت کنم الان نگاه که میکنم میبینم توی سال جدید دیگه از پارسال نگم .

 

٢٠ لیتر بنزین دادین من کجا برم؟؟ کل عیدی هامون رو دادیم بنزین زدیم فقط!!

نه واقعا یکی بیاد به من بفهمونه اخه بنزین که نمیدین امکانات تفریحی هم که نداریم پارک میریم میگن اینجا جای بچه هاست حالا در این راستا من چندتا پیشنهاد دارم اولا اقا همون چندتا باشگاه و ... هم که هست برید ببندید... شهرداران محترم هم لطف کنن یک تابلو توی ورودی پارک ها بزنن و سن ورود رو قید کنن ،مثل کتاب قصه ها که گروه سنی داره، بالاخره یا من روشن میشم یا پدر بچه!!!

بعله دیگه خلاصه از ما گفتن بود ! آستین رو بالا بزنید سال همت مضاعف هستش ، کروموزوم وقتی مضاعف میشه یک خبری در راه است ما هم امیدواریم پایان امسال خبری چیزی در راه باشد و اینا! هرچند سالی که نکوست از بهارش چی؟؟؟ افرین پیداست! عمو TV که کاملا مشخصه! من تقریبا چند ماهی میشد دور و بر این عمو پیدام نشده بود والان میگم کاش همین عیدی هم بیخیالش شده بودیم ...

راستی نطرتون درباره فیلم ده نمکی(دارا و ندار) چیه؟؟؟ یک انتقاد از فیلم های ده نمکی خوندم توی اپ بعدی درباره اش حرف ها دارم!

در اولین فرصت به همه تون سر میزنم

شنبه ٧ فروردین ۱۳۸٩ | ۱٢:٥۸ ‎ق.ظ | بهار | نظرات () |
Design By : mihantheme.com