ققنوس ترین پرنده پرشینی میشود!

دلم به یاد بسپار ! تو از قبیله خاکی! گرچه چون باد میتازی!


گروه تحقیقاتی غزمیت  مستقر در ایران پس از تحقیقاتی که در مورد این منطقه از کره زمین انجام داده به این نتیجه رسید که در اینجا و یا شاید در کل زمین چیزی وجود دارد که مردم به ان حتی بیشتر از نون خود ارزش قائل هستند و به ان قانون میگویند. شاید به همین دلیل است به ان قا..... نون میگویند.

قانون به گفته خودشان مجموعه ای از باید ها و نباید هاست که زندگی کردن مردم در جامعه و در کنار همدیگر را ممکن میسازد. مثلا در خیابان ها برای عبور و مرور چراغ های رنگی گذاشته اند که به رنگ های سبز ، قرمز ، زرد یا نارنجی میباشد که از انچه درباره انها باید انجام دهند ما خودمان چیزی نفهمیدیم چون عده ای با چراغ قرمز می ایستند و عده ای هم با چراغ سبز حرکت میکنند و عده ای هم با هردو چراغ حرکت میکنند، یک عده با سبز می ایستند و با قرمز حرکت میکنند و بعضی اوقات هم هر دو طرف ، چراغ ها یک رنگ دارند که در مورد انها باید گفت که ان عده که چراغ قرمز را تحویل نمیگیرند و حرکت میکنند احتمالا طرفدار یک تیم فوتبال دیگر در ایران هستند . مثل تیم پاس یا شاید هم تراکتور سازی  و ان دسته هم که با هر دو چراغ حرکت میکنند احتمالا طرفدار تیم دیگر ایرانی یعنی استقلال هستند و بر این موضوع اعتراض دارند که چرا در رنگ های این چراغ رنگ ابی وجود ندارد و اگر بعضی مواقع هر دو طرف یک رنگ دارند شاید میخواهند یک رنگ بودن را در مواقعی به مردم گوشزد کنند و همچنین قوانینی وجود دارد که بعضی مردم هرگاه دلیل محکم یا منافعی در مورد رعایت ان داشته باشند رعایت میکنند و هرگاه بتوانند با قوانین دیگر ان قانون را دور میزنند و از ان میگذرند.

ولی گروهی وقتی به قانون احترام میگذارند که در ان نون باشد و کلا همه کارها را و.قتی انجام میدهند که در ان کار نون باشد و به اصطلاح سبیلشان چرب شود ولی ما ربط بین اینها را نفهمیدیم . سبیل چرب شدن مگر برای ادم نون میشود؟؟؟!!!!!

ضمنا همه انها در این مورد هم به یک ضرب المثل اشاره میکنند :"فکر نون کن که خربزه ابه".

ما از دست ضرب المثل های اینجا خیلی گیج هستیم ، امیدواریم خودشان بدانند چه میگویند و چه انجام میدهند.

تماس فرت

بعد نوشت: در مورد قالب هیچ اعتراضی پذیرفته نیست مگر با ارائه شواهد

                                                          "کمیته صیانت از اراء"

چهارشنبه ٢۸ بهمن ۱۳۸۸ | ۱٢:۱٠ ‎ق.ظ | بهار | نظرات () |
Design By : mihantheme.com